Чернігів: Гордість нашого міста

Чернігів: Гордість нашого міста

30.05.14 08:03 0 305
Обдаровану молодь Чернігова привітали у міській раді. На традиційну зустріч із міським головою Олександром Соколов прийшли переможці ІІІ-го та ІV-го етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад та ІІ-го і ІІІ-го етапів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України.

"Тут присутня, без перебільшення, інтелектуальна еліта нашого міста. Саме вам у перспективі належить розбудовувати рідне місто й Україну. Європейський демократичний вибір нашої країни відкриває для молоді перспективи особистісного розвитку, доступу до якісної освіти, майбутнього професійного зростання", - звернувся до школярів міський голова.

Цього навчального року в обласному етапі предметних олімпіад брали участь 154 школярів з 25 загальноосвітніх навчальних закладів Чернігова. За їх результатами учні отримали 135дипломів (88% учасників стали переможцями). До кращих навчальних закладів міста за підсумками ІІІ-го (обласного) етапу олімпіад увійшли: школи №1, №12, №3 та ліцей №15. За визначеними рейтингами участі команд учні Чернігова посідають 1 місце з 12 навчальних предметів: історії, французької мови, російської мови та літератури, правознавства, математики, фізики, біології, інформатики, інформаційних технологій, педагогіки та психології, фізичної культури, астрономії.

Cеред переможців обласного етапу олімпіад 10 учнів стали переможцями з двох предметів, а двоє школярів – з трьох. Це Євгеній Кошовець, учень 9 класу фізико-математичної школи №12, виборов перемогу з фізики (І ст.), з математики (І ст.) і інформатики (ІІ ст.), а Анастасія Смоленцева, учениця 10 класу ліцею №15, виборола три дипломи І ступеня з фізики, математики та астрономії.

У ІV-му етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад взяли участь 37 чернігівських учнів, 17 з яких стали переможцями, що майже удвічі перевищує минулорічний показник. Гідні результати учасники фінального етапу предметних олімпіад продемонстрували з біології та англійської мови (по 3 дипломи), з німецької і французької мов, астрономії (по 2 дипломи).

Серед інтелектуальних змагань популярним є конкурс-захист науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України, що сприяє залученню талановитої молоді до наукової, дослідницької та експериментальної роботи. У 2014 році на розгляд журі із 27 навчальних закладів міста було представлено 101 роботу у дванадцяти наукових відділеннях. На міському рівні 73 учасники стали переможцями, на обласному отримано 42 дипломи. На всеукраїнському рівні переможцями стали 10 робіт.

Усі переможці учнівських олімпіад та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт отримали грошові винагороди. Також міський голова підкреслив, що вчителі, учні яких відзначені за високі досягнення, і надалі щомісяця матимуть доплати із міського бюджету.

"Це ми обіцяли, це ми робимо і будемо робити, це абсолютно заслужено", - підкреслив О.Соколов.

У зустрічі з обдарованими школярами також взяли участь секретар міської ради Владислав Кухар, депутат міської ради, голова постійної комісії з питань освіти, культури, фізкультури і спорту, сім'ї, молоді та соціального захисту Тамара Касаткіна, начальник управління освіти міської ради Володимир Купріяненко та директор загальноосвітнього навчального закладу №20, голова ради директорів Микола Конончук.

Ірина Синельник
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На території ...
Наступна новина: У Волинській області перший ...

КОМЕНТАРІ