На Тернопіллі якісні автошляхи - запорука економічного зростання краю

На Тернопіллі якісні автошляхи - запорука економічного зростання краю

30.05.14 09:59 0 367
Відбулася розширена нарада за участі представників Тернопільської обласної державної адміністрації, обласної та міської рад, депутатських фракцій, департаментів ОДА, служби автомобільних доріг області. Ключовим її питанням стало обговорення та внесення пропозицій до розподілу коштів на ремонт доріг краю.

«Ми маємо ефективно використати наявний фінансовий ресурс, – зазначив голова Тернопільської облдержадміністрації Олег Сиротюк. – З питань раціонального розподілу коштів була проведена ефективна робота на рівні профільних департаментів та управлінь. Питання неодноразово обговорювалось на круглих столах за участі фахівців різних галузей, науковців, підприємців, спеціалістів транспортної сфери, логістичних компаній, громадських організацій. Результатом шньої зустрічі мають стати пропозиції, які сприятимуть прийняттю правильних управлінських рішень».

Голова області наголосив на необхідності чіткої позиції органів виконавчої влади у питаннях розподілу коштів між дорогами стратегічного значення та окремими ділянками у різних населених пунктах краю.

Заступник голови облдержадміністрації Леонід Бицюра на прикладах продемонстрував взаємозалежність економічного росту області від рівня розвитку інфраструктури, зокрема стану автошляхів. Тому зміни потрібно розпочинати з відновлення і ремонту основних доріг. Адже від їх стану залежить рівень вантажообігу, інвестицій та загальний імідж краю.

За словами Леоніда Бицюри, у нас є розгалужена транспортна мережа і по цьому показнику Тернопільщина може конкурувати навіть зі Львовом. Для утримання дорожньої мережі потрібно 1,8 млрд. гривень в рік. Щороку на потреби обслуговування автошляхів виділяли лише 1 відсоток від необхідної суми, що є основною причиною не якісного дорожнього полотна.

Результатом наради стали пропозиції учасників, які будуть враховані при розгляді питань з розподілу коштів на ремонт автошляхів на пленарному засіданні Тернопільської обласної ради.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Львівській області ...
Наступна новина: Поліграфічні підприємства ...

КОМЕНТАРІ