На Тернопіллі нового голову райдержадміністрації представили у Чорткові

На Тернопіллі нового голову райдержадміністрації представили у Чорткові

30.05.14 13:01 0 326
Нового голову райдержадміністрації представив громаді Чортківського району керівник краю Олег Сиротюк. Розпорядження про призначення Віктора Шепети підписав виконуючий обов'язки Президента України, Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов.

« наша країна потребує об’єднання зусиль влади і громади для радикальних змін та реформування, – наголосив Олег Сиротюк. – Наші співвітчизники продовжують захищати рідну землю і жертвують своїм життям заради майбутнього України. Тому на нових керівників покладена подвійна відповідальність. Чортків – це важливий стратегічний район в області. І тільки новими методами та підходами до роботи можна ефективно використати потенціал краю».

Очільник області подякував усім мешканцям Чорткова, які були активними учасниками Майдану, а також тим, хто вступив у батальйон територіальної безпеки. Одним із першочергових завдань нових керівників дбати за безпеку громадян та докласти всіх зусиль для забезпеченні територіальної оборони.

Новий голова Чортківської РДА запевнив, що буде працювати над забезпеченням усіх виплат працівникам та незахищеним верствам населення, а також максимально сприятиме розвитку господарських структур та прозорого бізнесу.

«Починається нова віха роботи апарату владних структур, – каже Віктор Шепета. – Ми будемо шукати ефективні підходи у всіх видах діяльності. Особливу увагу я приділятиму господарським структурам, соціальній сфері, працюватиму над створенням нових підприємств, налагоджуватиму співпрацю з бізнесом. Я переконаний, що ми не осоромимо пам’ять героїв «Небесної сотні» та тих, хто гине за Україну ».

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Львівщина: з наступного ...

КОМЕНТАРІ