Затверджено заходи зі вшанування пам’яті Героя Радянського Союзу, засновника нового українського «спецназу» підполковника Ярослава Горошка

Затверджено заходи зі вшанування пам’яті Героя Радянського Союзу, засновника нового українського «спецназу» підполковника Ярослава Горошка

30.05.14 14:15 0 385
Відбулося засідання організаційного комітету з вшанування пам’яті Героя Радянського Союзу, засновника нового українського «спецназу» підполковника Ярослава Горошка, під час якого було обговорено низку заходів із вшанування українського патріота.

Голова обласної ради Василь Хомінець взяв участь у роботі комітету. Звертаючись до його учасників він наголосив: «Краяни повинні дізнатися про цю мужню та самовіддану людину, про родину, котра виховала героя. Адже дід його – вояк армії УНР, батько – упівець, Ярослав – патріот України. Нині особливо гостро стоїть потреба донесення до людей інформації про такі постаті, адже Ярослав Горошко був засновником українського «спецназу». біля українських кордонів стоїть до зубів озброєна армія ворожої країни. На вулицях східних міст точаться бої. Від рук найманців та бандитів гинуть наші військові та мирні мешканці. Нам необхідні високо фахові та патріотичні офіцери та солдати. Таким чином ми маємо вшанувати пам’ять Ярослава Горошка не формально, задля годиться. Тернопілля повинно гордитись своїми звитяжцями, а молоді покоління навчатись на прикладі наших героїчних земляків».

Учасники засідання затвердили ряд заходів, що відбуватимуться в області до кінця року в рамках вшанування пам’яті Героя Радянського Союзу, засновника нового українського «спецназу» підполковника Ярослава Горошка.

Про це повідомили у прес-службі Тернопільської облради
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Хмельниччина: творча ...
Наступна новина: Луцьк: канатне тренування ...

КОМЕНТАРІ