У червні 10 маленьких кримчан безкоштовно відпочинуть у Карпатах

У червні 10 маленьких кримчан безкоштовно відпочинуть у Карпатах

31.05.14 11:30 0 459
У червні 10 дітей-переселенці з Автономної Республіки Крим зможуть безкоштовно оздоровитися у дитячому центрі у Карпатах.

Про це повідомляє прес-служба Мінсоцполітики.

«Чотири дитини – кримчани, котрі переїхали до Києва, та шість дітей військовослужбовців військової частини А 3674, яка була розташована на території м. Сімферополя, а нині перебуває в Одеській області, з 15 по 28 червня зможуть безкоштовно оздоровитися в одному з дитячих центрів у Карпатах. Списки вже сформовані, нині опрацьовується питання щодо переїзду дітей до місця призначення», – розповіла заступник міністра соціальної політики Наталія Федорович.

Як відомо, А 3674 – єдина українська військова частина, яка отримала бойові втрати під час нападу російських окупантів.

Також Наталія Федорович поінформувала, що, за даними місцевих органів виконавчої влади, станом на 20 травня до інших регіонів України з окупованої території Кримського півострова виїхало разом з батьками 1716 дітей, 548 з них – потребують оздоровлення та відпочинку.

«Найбільше дітей-переселенців, які потребують оздоровлення, нині перебуває в Києві та Львівській, Одеській, Вінницькій, Хмельницькій областях. Їхній відпочинок буде організовано безпосередньо на місці їхнього теперішнього перебування. А всього у 2014 році ми плануємо оздоровити в Україні майже 2,6 млн дітей шкільного віку», – зазначила заступник міністра і підкреслила, що у регіонах вже очікують на юних відпочивальників.

Про це повідомив ZIK
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Юрій Підлісний відвідав ...
Наступна новина: Останній дзвоник для 1866 ...

КОМЕНТАРІ