Луцьк: чемпіонат міста з футболу набирає обертів

31.05.14 14:10 0 946
Відбулись матчі 3-го туру чемпіонату міста Луцька з футболу.

У першому матчі команда «Морадо» завдяки трьом влучним ударам Андрія Бойко і по одному у виконанні Віталія Бондарука і Богдана Турчика святкувала впевнену перемогу над НІКО Ветеран-Лучеськ з рахунком 6:0.

В другій грі між командами 40-го кварталу та «Волинь-А» з перших хвилин перевагу захопили «хрестоносці». Проте перший тайм завершився на їх користь лише з рахунком 1:0. Гол забив Віктор Мацюк. Другий тайм знову розпочався атаками Волині. Володимир Гапон подвоює рахунок. На 52-й хвилині Володимир Гащин не реалізовує пенальті. Це сколихнуло команду 40-го і вони відповіли трьома влучними пострілами у виконанні Богдана Гринчука, Олександра Бондарука і Михайла Боднара. Проте клас гравців Волині взяв гору і Віктор Мацюк зрівнює рахунок, забивши свій другий гол у грі. А у доданий арбітром час за порушення правил у карному майданчику Роман Максимюк вдало реалізовує пенальті і «хрестоносці» завершують матч перемогою 4:3.

Другого ігрового дня у першому поєдинку молода команда Михайла Мельника - ДЮСШ №2-ЛСТМ № 536 у рівному поєдинку лише у другому таймі реалізувала свою перевагу над командою «БРЕНД-ГРУП». Відзначилися Олександр Маслінчук і Андрій Янко. По тому гра заспокоїлася. За 12 хвилин до закінчення гри Роман Дмоховський скорочує рахунок і глядачі чекають інтриги. Проте більше голів вони не побачили і ДЮСШ № 2-ЛТСМ № 536 одержує першу довгожданну перемогу з рахунком 2 : 1.

Такох у турі святкував перемогу «Магніт», кривдником якого на цей раз став «Адреналін». У першому таймі відзначився Андрій Поліщук, а на початку другого Сергій Дорецький. Адреналіновець Олександр Чепелюк скорочує розрив. Але на останній хвилині гри переможну крапку ставить Дмитро Горщарук і це вже третя перемога «Магніту», на цей раз з рахунком

3:1.

Без втрат очок після трьох проведених турів, йдуть команди «МАРАДО», «Магніт» та «Волинь-А». Але у «хрестоносців» на одну гру менше.

Без набраних залікових пунктів залишаються команди «БРЕНД-ГРУП» і «Мідас-трейд».

У списку бомбардирів лідирують одразу п’ять гравців, в активі яких по чотири забитих м’ячі: Андрій Бойко, Матхев Сандей, Богдан Турчик (усі «Морадо»), Роман Максимюк («Волинь-А») і Олександр Чепелюк («Адреналін»).

Отже чемпіонат міста впевнено набирає обертів і боротьба за перемогу загострюється.