Цьогоріч ЦОП відвідало понад 47 тисяч громадян, - Луцька ОДПІ

Цьогоріч ЦОП відвідало понад 47 тисяч громадян, - Луцька ОДПІ

31.05.14 09:43 0 428
Протягом січня-квітня 2014 року Центр обслуговування платників Луцької ОДПІ відвідало 47128 платників податків. Фахівці ЦОПу надали 2224 консультацій та 8461 адміністративних послуг.

Про це повідомив заступник начальника Луцької ОДПІ ГУ Міндоходів у Волинській області Андрій Ткачук.

Посадовець зазначив, що найбільшою популярністю користувались такі послуги: реєстрація книг обліку розрахункових операцій, видача довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами доходів і зборів, видача довідки про відсутність заборгованості із сплати податків, зборів платниками податків, які припиняють підприємницьку діяльність, реєстрація розрахункових книжок, реєстрація реєстратора розрахункових операцій, реєстрація книги обліку доходів і книги обліку доходів і витрат платників єдиного податку та інші.

«Робота Центру обслуговування платників при Луцькій ОДПІ направлена на поліпшення якості надання послуг платникам та громадянам, тому ми намагаємось якомога краще зрозуміти і враховувати специфічні потреби кожного відвідувача», – зауважив Андрій Михайлович.

Нагадаємо, що Центр обслуговування платників при Луцькій ОДПІ знаходиться за адресою: Київський майдан, 4. Отримати консультації можна за телефоном: 77- 71-90, 77-71-29.

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Львівській області 18 ...
Наступна новина: Сергій Надал відвідав ...

КОМЕНТАРІ