У Волинській області за корупційні правопорушення засуджено посадовця Держекоіспекції

У Волинській області за корупційні правопорушення засуджено посадовця Держекоіспекції

31.05.14 08:04 0 415
Заплющити очі на порушення законодавства, продовжити терміни на їх усунення або зменшити розмір штрафу – не проблема, але звісно ж, лише за чималу винагороду. Саме за такою схемою працював уже колишній перший заступник начальника Державної екологічної інспекції у Волинській області.

Крапку у протиправній діяльності посадовця поставили правоохоронці, а вироком Луцького міськрайонного суду від 28 травня 2014 року його визнано винним у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди.

У ході досудового розслідування прокуратурою області було встановлено кілька епізодів незаконних дій з боку чиновника. Зокрема, після виявлених екоінспекцією порушень на одному із товариств, цей посадовець вимагав від його директора неправомірну вигоду у вигляді талонів на бензин на суму понад 2 тисячі гривень, пообіцявши взамін зменшити розміри штрафних санкції.

Згодом посадовець за 5 тисяч гривень пообіцяв владнати проблеми директора одного із лісомисливських господарств та не обмежувати через виявлені перевірками порушення господарської діяльності підприємства.

У 15 тисяч гривень оцінив чиновник погодження клопотання про продовження термінів усунення недоліків, виявлених перевіркою, і вимагав їх у директора ще одного із приватних товариств.

Після виявлення такої протиправної діяльності правоохоронцям довелось оголошувати посадовця в розшук, оскільки він не з'являвся на виклики до слідчих органів та прокуратури. Коли чиновника затримали, суд застосував до нього запобіжний захід у виді домашнього арешту з використанням електронного браслета.

Нині вироком Луцького міськрайонно суду екс-першому заступнику начальника Державної екологічної інспекції у Волинській області призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі із встановленням іспитового строку. Також його позбавлено рангу державного службовця та права рік обіймати посади в органах державної влади та управління.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Волинської області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Житомирщина: за час ...
Наступна новина: 31 травня 2014: іменинники, ...

КОМЕНТАРІ