У прокуратурі області обговорено стан процесуального керівництва у кримінальних провадженнях

У прокуратурі області обговорено стан процесуального керівництва у кримінальних провадженнях

31.05.14 11:34 0 432
Прокурор Рівненської області Сергій Кубрак провів розширене засідання колегії, на якому обговорено стан процесуального керівництва у кримінальних провадженнях, що розслідуються правоохоронними органами та додержання конституційних прав громадян при здійсненні досудового розслідування.

У роботі колегії взяли участь працівники апарату прокуратури області, прокурори міст і районів.

«Пріоритетом у кримінальному провадженні є додержання конституційних прав громадян та виважений підхід до прийняття процесуального рішення стосовно кожної особи», - зазначив у своєму вступному слові Сергій Кубрак.

Він наголосив, що процес розслідування кримінальних правопорушень повинен базуватися на безумовному дотриманні прав усіх учасників кримінального провадження для того, щоб жодна людина не була притягнута до кримінальної відповідальності без достатніх підстав.

З доповіддю виступив заступник прокурора області Валерій Патрикей, який зазначив, що завдяки вжитим заходам значно підвищено ефективність захисту конституційних прав і свобод громадян під час досудового розслідування.

Водночас він звернув увагу присутніх процесуальних керівників на окремі недоліки в організації розслідування кримінальних проваджень, порушення правоохоронними органами вимог кримінального процесуального законодавства.

Проаналізувавши наявні проблеми, колегія прокуратури області висловила пропозиції щодо шляхів їх вирішення. За підсумками роботи прийнято відповідне рішення.

Прес-служба прокуратури області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Останній дзвоник для 1866 ...
Наступна новина: У неділю українці вийдуть ...

КОМЕНТАРІ