Польща готова оздоровити маленьких українців, - Мінсоцполітики

Польща готова оздоровити маленьких українців, - Мінсоцполітики

31.05.14 08:41 0 368
Мінсоцполітики спільно з Дитячим фондом України організовує оздоровлення та відпочинок дітей у Республіці Польща. Передбачається, що з 14 по 31 липня ц. р. до сусідньої держави поїдуть 42 дитини з постраждалих на Євромайдані сімей та 42 дитини з сімей військовослужбовців, які виїхали з території Криму на материкову частину України. Про це повідомила заступник Міністра соціальної політики Наталія Федорович.

«Зокрема, у поїздці, крім дітей військовослужбовців, також візьмуть участь діти членів 8-ї афганської сотні Євромайдану – з різних регіонів України, активістів ГО «ВО Майдан» – з Житомирської області, учасників Євромайдану – з Черкаської та західних областей. Зазначу, що у 9-х дітей батьки загинули на Євромайдані та у 22-х батьки були важкопоранені», - сказала Наталія Федорович.

Вона також підкреслила, що хоча цього року через відомі причини маленькі українці не зможуть поїхати на відпочинок та оздоровлення до кримських таборів, Уряд докладає всіх зусиль до того, щоб дитяча оздоровча кампанія в Україні влітку 2014 року пройшла на належному рівні.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Житомирській області ...
Наступна новина: У Львівській області ...

КОМЕНТАРІ