Актуальним стало також питання допомоги переселенцям зі східних регіонів України. На Житомирщині вже є такі випадки. Зокрема до Житомира прибула багатодітна мати (3 дітей) і відразу звернулася до керівництва облдержадміністрації щодо надання допомоги у вирішення житлового питання та працевлаштування. З питань працевлаштування зазначеній громадянці вже запропоновано 5 вакансій, а от з питань забезпечення житлом проблема є значно складнішою, оскільки в м. Житомирі на квартирному обліку для поліпшення житлових умов перебувають 12 тис. житомирян.
29 травня у Володарсько-Волинський район прибула сім’я з м. Харцизськ Донецької області у складі 2 дорослих осіб, вирішується питання їх розселення та працевлаштування.
« актуальним стало питання допомоги не лише переселенцям з Криму, але й громадянам, які приїжджають до нашої області зі Сходу країни, де відбуваються реальні бойові дії. Ми розуміємо трагедію людей, котрі стали заручниками зухвалої військової агресії, розв’язаної Кремлем за підтримки чеченських бойовиків, місцевого криміналітету. Йдеться не лише про позбавлення людей елементарних побутових умов, можливості вільно пересуватися у своєму місті, навчатися, працювати, відпочивати. Йдеться про реальну загрозу життю дорослих і дітей. Люди, які не з власної вини позбавлені можливості жити на своїй малій батьківщині, потребують нашої допомоги в отриманні тимчасового житла, працевлаштування, оформлення дітей до садочків та навчальних закладів. В області вже зареєстровані випадки звернень від громадян з Донецького регіону. І влада докладає усіх зусиль, аби допомогти цим людям, проте низку питань потрібно вирішувати на вищому державному рівні», - зазначив Сидір Кізін.
Питанням розв’язання соціально-побутових проблем громадян України, які переселяються з АР Крим та м. Севастополя, Донецької та Луганської областей в інші регіони України буде присвячена всеукраїнська селекторна нарада 3 червня 2014 року. Зокрема щодо їх розміщення таких осіб, працевлаштування, медичного обслуговування, надання місць у дитячих садках та забезпечення навчання переселенців тощо.
Довідково:
З усіх питань громадяни, що приїхали до Житомирської області зі Сходу країни можуть звертатися на гарячу телефонну лінія за номером (0412) 47-44-69, яка працює щоденно з 8.00 до 20.00.
Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: 6 червня на території ...
Наступна новина: Цього літнього сезону на ...
Театральная афиша Москвы: лучшие спектакли
Понятие и признаки инфантильности: как распознать психологическую незрелость
Самі дієві мазі з трав
Як найкраще привітати: ідеї та поради