Священики різних конфесій освятили Пагорб Гідності та барельєф наймолодшого Героя Небесної сотні на фронтоні школи, у якій навчався хлопець. Завершилося вшанування пам'яти Назарія Войтовича літературно-музичною присвятою.
Участь у поминальних заходах взяли свободівці голова Тернопільської облдержадміністрації Олег Сиротюк та народний депутат України Михайло Головко.
"Надто велику ціну сплатив український народ за своє право жити вільно і гідно. Наше завдання – завершити все те, за що боролися і вмирали Герої Небесної сотні. Також ми зобов'язані зберегти пам'ять про їхній жертовний подвиг", – зазначив народний депутат.
Про це повідомили в прес-службі Тернопільської обласної організації ВО "Свобода"
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Волинській області двох ...
Наступна новина: Львівський дитячий ...
Como escolher o CNAE correto sem confundir atividade principal, atividade secundária e descrição comercial
Преимущества вскрытия замков от профессионалов
Панічні атаки у жінок: як розпізнати та повернути контроль над тілом
Химия запахов или как невидимые сигналы управляют нашим влечением?