Лучанка Яна Беломоіна знову серед кращих у світі

04.06.14 16:46 0 655
І знову наша лучанка Яна Беломоіна порадувала нас призовим 2-им місцем на черговому етапі Кубку світу в Німеччині по маунтенбайку (гірський велосипед).

Яна лідирувала майже всю гонку і лиш на останньому колі, як і на попередньому етапі Кубку світу в Чехії, поступилася французькій гонщиці Марго Мочетті, програвши їй на фініші лише 35 секунд.

Як розповіла наша спортсменка по закінченні гонки: «Я зробила все, що могла, робила декілька спроб відірватись від суперниці, але нічого не могла вдіяти. Думаю якби гора була довша, я б таки змогла виграти. Залишився тиждень до Чемпіонату Європи, який буде проходити теж в Німеччині, хочу захистити свій минулорічний титул!».

До слова Яна Беломоіна діюча Чемпіонка Європи. Це звання вона виборола в 2013 році. Побажаємо нашій спортсменці і її наставникам, заслуженому тренеру України Віктору Ковальову та тренеру-викладачу вищої категорії Валентині Матвійчук-Жолнач, удачі і повторити минулорічний успіх.