Аби не стати жертвою шахраїв:
– не дозволяйте підозрілим особам заходити до вашого помешкання; якщо вони зайшли самовільно, зверніться за допомогою до сусідів, аби випровадити непроханих гостей із квартири;
– якщо до вас підійшли на вулиці з пропозицією поворожити чи зняти порчу, намагайтеся якомога швидше піти геть від надокучливих «добродіїв»; якщо піти не вдається, покличте когось на допомогу, адже поява сторонньої людини відверне увагу від вас;
– не довіряйте незнайомцям та в жодному випадку не давайте їм свої речі, гроші, коштовності.
Виконуючи вищевказані правила безпеки, ви вбережете себе від шахраїв. Якщо ж ви все-таки стали «жертвою» шахрайства або ж володієте інформацією про шахрайські дії, а також осіб, які вчиняють такі правопорушення, телефонуйте за номером: «102».
Шановні громадяни! Працівники органів внутрішніх справ вживають всіх заходів, щоби попередити можливі шахрайства та розкрити вже скоєнні злочини. Але без вашої допомоги, яка полягає у дотриманні елементарних правил безпеки, робота правоохоронців значно ускладнюється.
Якщо на вашій вулиці з’явилися незнайомці, поведінка яких викликає у вас підозру, запам’ятайте або запишіть їх прикмети, марку автомобіля, на якому вони приїхали, а також його колір та номерний знак. Це допоможе правоохоронцям в подальшому відшукати можливих зловмисників.
І ще одна важлива річ: подбавши про те, щоб у вас завжди був зв'язок із батьками, які проживають одиноко у сільській місцевості, не забудьте ввести у їхню телефонну книгу мобільного засобу зв’язку номер міліції та розкажіть, як ним скористатися.
Дмитро БАРАНОВ,
Старовижівський РВ УМВС України
у Волинській області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: 3 червня о 15:00 год. до ...
Наступна новина: У Львівській області ...