В Рівному народні дружинники допомагатимуть міліціонерам охороняти громадський порядок під час ЗНО

В Рівному народні дружинники допомагатимуть міліціонерам охороняти громадський порядок під час ЗНО

05.06.14 17:10 0 307
З 03 по 27 червня 2014 року на Рівненщині триватиме зовнішнє незалежне оцінювання випускників загальноосвітніх шкіл, спрямоване на визначення рівня навчальних досягнень учнів при їхньому вступі до вищих навчальних закладів.

— На території обласного центру діятиме 20 пунктів тестування, — зазначив заступник начальника Рівненського МВ УМВС України в Рівненській області Олег Левко. — У кожному навчальному закладі, де власне і проходитиме зовнішнє оцінювання забезпечуватимуть охорону громадського порядку дільничні інспектори Рівненського міського відділу міліції та члени громадських формувань з охорони громадського порядку: «Рівненський загін сприяння міліції СОМ», «Спеціалізований загін сприяння міліції Захист» та «Добровільний загін сприяння міліції Захисник».

— З метою дотримання громадського порядку на прилеглих територіях пунктів тестування забезпечено чергування міліціонерів та членів громадських формувань, — зазначив керівник рівненського громадського формування «СОМ» Андрій Маркевич. — Чергування під час зовнішнього незалежного оцінювання стало для нас традицією. Ми спільно з правоохоронцями намагаємося не допустити порушення громадського порядку, патрулюємо вулиці обласного центру та допомагають працівникам міського відділу у забезпеченні порядку в місті.

Надія ЮРЧУК,

Наталія НЕЧИПОРУК,

Рівненський МВ УМВС
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: У Львівській області ...

КОМЕНТАРІ