До участі в конкурсі за здобуття звання лауреата обласної премії ім.Лесі Українки приймаються кандидатури, представлені осередками творчих спілок, громадськими об’єднаннями, установами, організаціями, науковими, освітніми, культурними закладами області.
Документи для участі у конкурсі на здобуття Премії імені Лесі Українки подаються в управління культури Житомирської обласної державної адміністрації до 27 червня 2014 року у робочі дні з 9.00 до 13.00 – з 14.00 до 18.00.
Умови участі у конкурсі та перелік необхідних документів вказані в Положенні, що розміщено на сайті управління культури Житомирської облдержадміністрації www.ukt.zhitomir-region.gov.ua
Для отримання додаткової інформації звертатись в управління культури облдержадміністрації за тел.47-44-52
Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Львівські правоохоронці ...
Наступна новина: Підсумки операції ...
Майстерня з ремонту побутової техніки: як вибрати
Как управлять деньгами: финансовая грамотность для начинающих
Ехать или остаться: сколько реально зарабатывают на стройке в Европе и Украине
Як обрати надійний інтернет-магазин електроінструменту в Україні
Гипергидроз и его влияние на качество жизни