Закарпаття: на стаціонарному посту ДПС ДАІ «Нижні Ворота» вкотре спрацьовує система «Відеоконтроль-Рубіж»

Закарпаття: на стаціонарному посту ДПС ДАІ «Нижні Ворота» вкотре спрацьовує система «Відеоконтроль-Рубіж»

07.06.14 21:22 0 654
Учора, 5 червня, на стаціонарному посту ДПС ДАІ «Нижні Ворота» спрацювала система «Відеоконтроль-Рубіж», яка автоматично зчитує номерні знаки автомобіля та перевіряє їх за інформаційно-пошуковими базами даних МВС України. У даному випадку система «Рубіж» зафіксувала викрадений рік назад вантажний причіп «EGEDI». Буксирував причіп на автомобілі «Mercedes Sprinter» мешканець Іршавського району.

Водій був щиро здивований повідомленням інспекторів ДАІ, що його причіп рахується в угоні, адже він його купив саме рік назад і проблем з правоохоронцями не мав. Та перший раз виїжджаючи за межі Закарпатської області та проїжджаючи пост ДПС ДАІ водій змушений був відмовитися від подальшої поїздки. Причіп поміщено на штрафмайданчик.

Як прокоментував ситуацію інспектор відділу ДПС УДАІ УМВС Ярослав Мешко: «Такі випадки не рідкість. Чоловік купив причеп за дорученням та не звернувся до підрозділу ДАІ, а отже не мав змоги знати яка «історія» у цього причепа. Звісно, остаточні висновки зробить слідство, але ситуація для водія неприємна. Тут можна порадити лише одне, аби не потрапити у схожу ситуацію, при купівлі авто, обов’язково звертайтеся до Державтоінспекції».

УДАІ УМВС України в Закарпатській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Любешівська ...

КОМЕНТАРІ