На Тернопіллі рятувальники вдосконалювали навики з ліквідації пожежі в складських приміщеннях

На Тернопіллі рятувальники вдосконалювали навики з ліквідації пожежі в складських приміщеннях

08.06.14 12:28 0 488
05 червня 2014 року підрозділи Тернопільського гарнізону ДСНС області провели тактико-спеціальне навчання з гасіння умовної пожежі на території складських приміщень торгового комплексу «АРС Кераміка».

Згідно з тактичним задумом: внаслідок короткого замикання електромережі в приміщенні складської будівлі, де зберігається готова продукція виникла пожежа. Полум’я розповсюджується по горючим матеріалам. Горіння супроводжується високою температурою, виділенням великої кількості продуктів згорання, вдихання незначної кількості яких може призвести до отруєнь. Приміщення складу швидко задимлюється, створюється небезпека розповсюдження пожежі на сусідні приміщення складу .

Про подію черговий персонал негайно повідомив керівництво об’єкту та сповістив пожежно-рятувальну службу, зателефонувавши на екстрений номер «101». До місця пожежі було одразу направлено пожежно-рятувальні підрозділи.

Бійці ДСНС здійснили бойове розгортання із прокладенням магістральних ліній для локалізації та подальшої ліквідації умовної пожежі. У тренуваннях взяли участь 8 рятувальних відділення, 9 одиниці спецтехніки та 34 чоловік особового складу.

Під час навчань працівники пожежно-рятувальної служби тренували навики з ліквідації пожеж у закладах торгівлі, вдосконалювали вміння щодо формування, розгортання сил та засобів, відпрацьовували взаємодію рятувальних підрозділів з іншими оперативними службами міста. Працівники підприємства, відповідальні за пожежну безпеку та члени добровільної пожежної дружини навчались своєчасно проводити оповіщення про пожежу, евакуацію відвідувачів та робочого персоналу, відключення електроенергії, вчились прийомам запобігання поширенню вогню та локалізації полум’я з використанням первинних засобів пожежогасіння.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У неділю в Рівному ...
Наступна новина: Понад 3500 пляшок горілки ...

КОМЕНТАРІ