Потенціал Тернополя презентували у Києві

Потенціал Тернополя презентували у Києві

08.06.14 19:52 0 556
4 червня у Американській торгово-промисловій палаті в Україні делегація Тернопільської міської ради на чолі з міським головою Сергієм Надалом презентували інвестиційний потенціал Тернополя. Зокрема, інфраструктурні проекти Тернополя в пріоритетних для міста галузях: охорона здоров’я, освіта, логістика і транспорт, комунальні послуги, енергоефективність, охорона навколишнього середовища.

Презентація мала на меті створити взаємовигідний діалог між бізнес-спільнотою і місцевою владою з метою усунення перешкод для інвестицій в інфраструктуру.

« Тернопіль – це сучасний обласний центр з кількістю 217 тисяч населення. З них близько 40 тисяч – це студентська і учнівська молодь. Тобто, досить серйозний і науковий, і молодіжний потенціал. Тернопіль знаходиться на пересіченні важливих шляхів. Через місто проходить частина міжнародної траси Берлін-Київ. Це серйозний залізничний вузол, - зауважив, під час презентації, Сергій Надал. – Ми розробили ряд проектів, які можуть зацікавити інвесторів. До прикладу, проект модернізації постачання води та водовідведення, термомодернізація об’єктів соціальної сфери, яка би дозволила вдвічі скоротити втрати енергоресурсів. Є також ідеї створення аграрного оптового ринку, сміттєпереробного заводу, транспортно-логістичного центру на базі аеропорту, впровадження автоматизованої оплати за проїзд в громадському транспорті, облаштування рекреаційної зони. Економічний стан міста не має змоги самотужки реалізувати усі ці проекти. Відтак, потрібні вкладення і в інфраструктуру, і в економіку. Також ми сподіваємось не лише на фінансові інвестиції, а й на залучення передового європейського та американського досвіду».

Президент Американської торгівельної палати в Україні Бернард Кейсі зауважив, що Тернопіль має усе необхідне, щоб стати одним з найбільш процвітаючих обласних центрів країни.

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ