Сидір Кізін: «Підполковник Тарас Сенюк віддав своє життя за кожного із нас»

Сидір Кізін: «Підполковник Тарас Сенюк віддав своє життя за кожного із нас»

08.06.14 11:56 0 670
У Житомирі попрощалися із командиром першого аеромобільного десантного батальйону 95-окремої аеромобільної бригади підполковником Тарасом Михайловичем Сенюком. 34-річний військовослужбовець загинув 3 червня під час перестрілки з терористами під Слов’янськом.

Провести в останню дорогу героя, який поліг за мирне життя своїх співвітчизників, прийшли представники влади області та міста, бойові побратими та просто небайдужі люди.

Загибель підполковника Тараса Сенюка – непоправна втрата не лише для рідних і близьких, а й для Збройних Сил України. Командир був самовідданим професіоналом у своїй справі. Він брав участь у миротворчих операціях в Іраку та Косово й отримав багато нагород від Об\'єднаного командування контингенту миротворчих сил. У Тараса Сенюка залишилася дружина та 8-річна донька.

Голова облдержадміністрації Сидір Кізін висловив співчуття рідним загиблого і запевнив, що керівництво області та міста не залишить його сім’ю без уваги. Сидір Васильович зазначив: «Тарас Сенюк не був великим начальником, але він був палким патріотом. Командир свідомо обрав професію військовослужбовця, аби захищати Батьківщину». Голова облдержадміністрації наголосив, що під Слов’янськом командир не ховався за спинами солдатів і першим прийняв смертельний удар. Сидір Кізін констатував, що на жаль, Бог забирає найкращих людей, але вони надихають нас своїм подвигом та геройством. Очільник області переконаний, що Тарас Сенюк віддав своє життя за кожного із нас і ми вдячні йому за це.

Тараса Сенюка поховають у рідному місті Коломиї на Івано-Франківщині.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ