Тернопільська область: у лісових масивах проводяться рейди з метою недопущення пожеж

Тернопільська область: у лісових масивах проводяться рейди з метою недопущення пожеж

09.06.14 14:43 0 596
З настанням теплої погоди люди все частіше йдуть відпочивати на природу. При цьому багато хто забуває дотримуватись вимог пожежної безпеки.

Викинутий недопалок чи необережне поводження з вогнем часом призводять до масштабних пожеж. Слід бути особливо обережним при поводженні з вогнем: очищати місце призначене для вогнища від сухої трави, листя, гілля та іншого лісового сміття; не розкладати вогнище поблизу звисаючих крон дерев, у хвойних молодняках, серед сухого очерету. Не залишати місце відпочинку, не впевнившись, що вогонь загашено.

Щоб ще раз нагадати відпочиваючим правила пожежної безпеки у лісі та з метою попередження пожеж в екосистемах, 7-9 червня співробітники ДСНС спільно із працівниками лісового господарства та міліції провели рейди по лісових масивах.

Під час роботи рейдових бригад з відпочиваючими проводились профілактичні бесіди та вручались пам’ятні листівки з відповідною інформацією.

Державна служба України з надзвичайних ситуацій закликає: будьте обережними під час відпочинку в лісі. Тільки спільними зусиллями ми зможемо зберегти ліси від пожеж.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Тернопіллі Михайло ...
Наступна новина: Закарпатська міліція та ...

КОМЕНТАРІ