Росія розкритикувала Болгарію за зупинку будівництва «Південного потоку»

Росія розкритикувала Болгарію за зупинку будівництва «Південного потоку»

10.06.14 13:01 0 565
Посол Росії в Євросоюзі Володимир Чижов розкритикував рішення Болгарії зупинити роботи з будівництва газопроводу «Південний потік». Про це повідомляє "Радіо Свобода".

За його словами, це «повільний перехід до економічних санкцій проти Росії».

8 червня прем’єр-міністр Болгарії Пламен Орешарський заявив, що Болгарія зупиняє роботу над суперечливим проектом газопроводу «Південний потік», який підтримує Росія.

Подальші рішення будуть ухвалені після консультацій із Європейською комісією, сказав він.

Тим часом, заступник прем’єра і міністр енергетики Сербії Зорана Михайлович заявила, що її країна може бути змушена зупинити будівництво газопроводу «Південний потік» своєю територією, поки з цього приводу тривають переговори між Болгарією, Європейським союзом і Росією. Водночас сербський прем’єр Александар Вучич заявив, що офіційного рішення з цього приводу ще не ухвалювали.

Російський проект «Південний потік» має на меті транспортувати російський газ до країн Південної і Центральної Європи дном Чорного моря, оминаючи територію України. Європейський союз не підтримує цього проекту. У самій Росії серед провідних політиків лунали заяви про те, що «Південний потік» економічно не вигідний Москві і що його головна мета політична.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Івано-Франківській ...
Наступна новина: У Львові не розминулися ...

КОМЕНТАРІ