У Брюсселі відбудеться черговий раунд газових перегорів між Україною, Росією і ЄС

У Брюсселі відбудеться черговий раунд газових перегорів між Україною, Росією і ЄС

11.06.14 14:58 0 525
Черговий раунд переговорів у форматі Україна-Росія-ЄС з вирішення проблемних газових питань відбудеться о 22:00 за київським часом. Про це повідомили в Європейській комісії. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

Попередній раунд переговорів, який закінчився минулої ночі, був безрезультатним.

Про деякі деталі переговорів повідомив міністр енергетики України Юрій Продан. «На жаль, ми не змогли укласти угоду. Насамперед ми не знайшли рішення про встановлення цінового механізму. На жаль, ми не зробили жодних кроків вперед, ми все ще перебуваємо на тому ж етапі переговорів, на якому ми перебували 2 червня», – наголосив український міністр.

Єврокомісар з питань енергетики Ґюнтер Еттінґер додав, що переговори «можуть продовжитися у вівторок о дев’ятій вечора або в середу о дев’ятій ранку». Разом з тим, за його словами, Росія, Україна та ЄС домовилися «не робити неправильних дій».

«Газпром» наполягає на виплаті Україною боргу за газ, поставлений наприкінці 2013 року. Київ домагається зниження ціни на газ, яку «Газпром» після усунення від влади в Україні Віктора Януковича, підняв майже удвічі.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Житомирській області ...
Наступна новина: На території України ...

КОМЕНТАРІ