В Чернівецькій області визначився переможець змагань з пожежно-прикладного спорту серед пожежно-рятувальних підрозділів Управління

В Чернівецькій області визначився переможець змагань з пожежно-прикладного спорту серед пожежно-рятувальних підрозділів Управління

11.06.14 10:51 0 505
Протягом 5-6 червня на базі спортивно-оздоровчого комплексу Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернівецькій області, розташованого на території державної пожежної частини № 3 міста Чернівці, пройшли особисто-командні змагання з пожежно-прикладного спорту серед пожежно-рятувальних підрозділів Управління ДСНС України у Чернівецькій області.

В перший день змагань учасники долати три етапи. Перший етап – біг на дистанцію сто метрів із перешкодами. Після цього спортсмени намагалися за допомогою штурмової драбини дістатися четвертого поверху навчальної вежі. Рятувальники проявили високі професійні навички, долаючи усі перешкоди. Останнім етапом першого дня змагань була естафета. Тут дуже важливим є вміння діяти спільно, адже найменша помилка когось із учасників призводила до поганого результату для всієї команди.

Для проходження естафети, яка включає в себе біг по буму, високий паркан, який учаснику потрібно було подолати, а також з допомогою вогнегасника ліквідувати пожежу, команда повинна була продемонструвати чудове вміння діяти гуртом.

Під час другого дня змагань відбулося два етапи. Це бойове розгортання та піднімання трьохколінчастою драбиною. Слід зазначити, що усі елементи, які виконуються у пожежно-прикладному спорті, дозволяють рятувальникам успішно діяти при гасінні справжніх пожеж.

У запеклій боротьбі за результатами змагань перші три місця зайняли команди обласного центру. Переможцем стала команда Державної пожежно-рятувальної частини № 3 Чернівців. На другому місці – працівники Державної пожежно-рятувальної частини № 2, а третє місце зайняла команда аварійно-рятувального загону спеціального призначення УДСНС України у Чернівецькій області.

По завершенню змагань до тренувань приступила збірна команда Чернівецької області, яка готуватиметься гідно представити буковинський край на всеукраїнських змагання з пожежно-прикладного спорту, які триватимуть з 23 по 27 червня.

Прес-служба УДСНС України у Чернівецькій області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Сидір Кізін: «У своїх ...
Наступна новина: Тепер всіх треба перевіряти ...

КОМЕНТАРІ