На Альфа джаз фест до Львова приїдуть іноземні посли

На Альфа джаз фест до Львова приїдуть іноземні посли

11.06.14 12:38 0 455
Під час Альфа Джаз Фесту Львів прийме велику дипломатичну делегацію. Свої поїздки до Львова планують Надзвичайний і Повноважний Посол Французької Республіки в Україні, Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної республіки Німеччина в Україні, Надзвичайний і Повноважний Посол Великобританії в Україні, Надзвичайний і Повноважний Посол Австрійської Республіки в Україні.

Про це 10 червня передає прес-служба ЛМР.

Також Львівська торгово-промислова палата спільно з Асоціацією «Французька ділова спільнота в Україні» – Французько-українська торгова палата» планують проведення у Львові ділової зустрічі французьких та українських підприємців 12 червня. На зустрічі буде Президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков, близько 20 представників французького бізнесу.

Також Британо-українська торгова палата планує 12 червня проведення у Львові щорічного заходу, що має стати відкриваючим заходом цьогорічного Альфа джаз фесту.

Нагадаємо, IV Міжнародний Alfa Jazz Fest відбудеться у Львові 12-15 червня. На трьох фестивальних сценах виступатимуть понад 100 музикантів з 13 країн світу: США, Великобританії, Бразилії, Німеччини, Австрії, Угорщини, Франції, Ізраїлю, Індії, Данії, України, Грузії та Росії.

Про це повідомив ZIK
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Луцьку нагородили ...
Наступна новина: На території Закарпатської ...

КОМЕНТАРІ