З 2 червня у Чернігові працюють пришкільні табори

З 2 червня у Чернігові працюють пришкільні табори

11.06.14 12:51 0 542
З метою організації змістовного дозвілля та відпочинку дітей влітку традиційно у місті розпочали свою роботу денні пришкільні табори. Працюватимуть вони у 34-х закладах освіти м. Чернігова у період з 2 по 20 червня.

Як повідомив начальник управління освіти міської ради Володимир Купріяненко, пришкільні табори відвідуватимуть майже 2 тисячі школярів, з них: 1700 дітей харчуватимуться за бюджетні кошти, 123 дитини – за кошти батьків.

Батьки оплачуватимуть триразове харчування дітей: сніданок, обід та полуденок загальною вартістю 25 грн. у день, що складає загалом за період перебування у таборі 350 грн. Для харчування учнів з соціально-незахищених сімей різних вікових категорій з міської скарбниці виділено близько 595 тис. грн.

Харчування школярів здійснюватиме комунальне підприємство Чернігівської міської ради "Шкільне". Меню визначається широким асортиментом страв, включаючи соки, овочі та фрукти, а також, узгоджене із Головним санітарним лікарем м. Чернігова.

Комунальні витрати оплачуватимуться за рахунок міського бюджету. Під час перебування у таборі діти знаходяться під наглядом шкільних медичних сестер. Особливу увагу приділено питанням дотримання техніки безпеки.

За інформацією управління освіти міської ради для вихованців підготовлена змістовна культурно-розважальна програма: екскурсії, культпоходи в театри, кінотеатри, музеї, різноманітні ігри. У кожному таборі з дітьми працюватимуть педагоги-організатори, вихователі, керівники фізкультурно-масової роботи.

Пришкільні табори відпочинку – важлива складова у забезпеченні організованого відпочинку дітей під час канікул, що дозволяє вирішити працюючим батькам проблему змістовного дозвілля дітей, особливо молодшого шкільного віку. Досвід минулих років доводить, що діти залишаються задоволені своїм відпочинком у пришкільних таборах, - підкреслив В. Купріяненко.

Відділ зв'язків з громадськістю міської ради
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ