В Житомирській області на 833 тис. грн. збільшено фінансування оздоровлення та відпочинку дітей з районних бюджетів

В Житомирській області на 833 тис. грн. збільшено фінансування оздоровлення та відпочинку дітей з районних бюджетів

11.06.14 14:01 0 501
Про це заступник директора департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Олександр Антонюк повідомив під час засідання обласного штабу з оперативного вирішення питань підготовки та організації оздоровлення і відпочинку дітей влітку 2014 року, яке відбулося 10 червня. Участь у засіданні взяла заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Ірина Супрун.

Станом на 1 червня 2014 року в міських, районних, сільських, селищних та обласному бюджетах передбачено на відпочинок та оздоровлення дітей 12 млн. 744 тис. грн. За травень заплановані кошти на ці цілі були збільшені майже на 2,5 млн. На 250 тис. грн. збільшення відбулося в Коростишівському, на 157 тис. грн. – в Черняхівському, на 134 тис. грн. – в Житомирському, на 110 тис. грн. – в Ружинському та на 99 тис. грн. – в Ємільчинському районах.

«Сезон оздоровлення та відпочинку дітей розпочався. Табори області вже приймають хлопчиків і дівчаток в першу зміну. Ми повинні забезпечити оздоровлення та відпочинок дітей на належному рівні», - наголосила Ірина Супрун.

За словами Олександра Антонюка, занепокоєння викликає Бердичівський район, в якому не виділено бюджетних коштів на оздоровлення та відпочинок дітей. Хоча минулого року район по оздоровленню за бюджетні гроші займав перше місце в області. Наразі потребує вирішення питання забезпечення відпочинком дітей пільгових категорій Бердичівського району. Можливим варіантом виходу із ситуації на засіданні штабу назвали закупівлю путівок за кошти Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності на третю зміну для бердичівських дітей у таборі «Березовий гай».

На засіданні штабу розглядали також питання про готовність дитячих оздоровчих закладів області до оздоровчого сезону 2014 року. Так дитячий заклад оздоровлення і відпочинку ЗАТ «Український науково-практичний центр народної та нетрадиційної медицини» вже відкрив двері з 3 червня і у першу зміну прийняв 130 дітей. Чуднівський спортивно-оздоровчий табір «Корчагінець» планує відкриття на 16 червня. З районного бюджету на першу зміну закуплено 15 путівок для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. 15 червня очікується відкриття дитячого оздоровчого закладу «Дзвіночок» при Житомирському обласному лікувально-санаторному центрі радіаційного захисту для дорослого та дитячого населення «Дениші». Заплановано три зміни по 100 діток. У «Дзвіночку» прийматимуть дітей з патологіями шлунково-кишкового тракту, пульманологічного, ортопедичного та кардіологічного профілю.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ