Рівненщина: на Дубровиччині знайшли безвісті зниклого 23-річного хлопця

Рівненщина: на Дубровиччині знайшли безвісті зниклого 23-річного хлопця

11.06.14 12:56 0 472
Олександра із села Кривиця Дубровицького району, який близько місяця тому полишив батьківський будинок і направився мандрувати до столиці, розшукали Дубровицькі правоохоронці. Блудного сина цілого та неушкодженого привели до батьківського дому.

Працівники карного розшуку Дубровицького РВ УМВС України в Рівненській області, провівши ряд оперативно-розшукових заходів направлених на встановлення місця перебування безвісти зниклого хлопця, отримали оперативну інформацію, що хлопець перебуває в місті Рівному.

— На даний момент Олександр перебуває вдома живий та здоровий, — повідомив заступник начальника Дубровицького РВ УМВС України в Рівненській області -начальник кримінальної міліції майор міліції Володимир Коркош. — Із працівниками міліції хлопчина розмовляти відмовився, а його матір розповіла, що її син перебував на залізничному вокзалі міста Рівного та вештався по його околицям.

Мама зниклого хлопчини, 43-річна Алла, у райвідділі міліції висловила щиру вдячність працівникам міліції, що вони повернули їй її сина живим та неушкодженим.

Катерина Семенюк,

Дубровицький РВ УМВС

України в Рівненській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Прокуратура Ратнівщини ...
Наступна новина: Джуліано залишає Дніпро?

КОМЕНТАРІ