Львівщина: на теренах області хочуть провести етап Чемпіонату світу з ралі

Львівщина: на теренах області хочуть провести етап Чемпіонату світу з ралі

12.06.14 08:46 0 556
Завершується підготовка до проведення на території Сколівського району Львівської області першого етапу чемпіонату України з ралі, який відбудеться 21-22 червня. Про організацію цих змагань розповіли на прес-конференції начальник управління молоді та спорту облдержадміністрації Юрій Майборода та президент Львівського обласного осередку Автомобільної федерації України Сергій Єженков.

Загалом, як відзначив Сергій Єженков, переважно змагання за першість України з ралі відбуваються на теренах західних областей. Зокрема, учасники, представники команд, технічний персонал та судді щороку відзначають високий організаційний рівень змагань з авторалі, проведених на Львівщині. За його словами, область має унікальні перспективи для розвитку автоспорту.

«Ми маємо надзвичайно перспективний регіон, у якому повинно розвиватися авторалі. І нашою метою є проведення Чемпіонату світу з цього виду спорту саме на теренах Львівської області», – зазначив С.Єженков.

Як наголосив Юрій Майборода, Львівщина має неабиякий досвід з проведення змагань з авторалі. «Щорічно тут проходить ряд заходів з автомобільного спорту і всі – успішно», – зазначив він.

Начальник управління молоді та спорту ОДА також розповів, що перший етап чемпіонату України з ралі доручено провести Львівській та Закарпатській областям, зважаючи на неможливість залучати гірські траси Криму. На Закарпатті такі змагання національного рівня відбуватимуться вперше. Цьогоріч майстерність керування спортивним автомобілем демонструватимуть близько 40 екіпажів кращих українських спортсменів-автомобілістів з 10 областей України.

Довідка:

Перший етап чемпіонату України з ралі відбуватиметься на двох спеціальних ділянках:

- перша спецділянка зі сторони Львівської області, зокрема на території Сколівського району, траса змагань (19 км) пролягатиме від села Тухолька через село Климець і до села Верб’яж (Воловецький район);

- друга частина спецділянки пролягатиме селами Нижні Ворота – Підполоззя – Верхня Грабовниця – Уклін – Поляна Свалявського і Воловецького районів Закарпатської області (загальна довжина траси – 20 км).

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ