На Львівщині відбулася Міжнародна конференція “Індустріальні парки: можливості і перспективи розвитку промисловості”

На Львівщині відбулася Міжнародна конференція “Індустріальні парки: можливості і перспективи розвитку промисловості”

12.06.14 13:03 0 490
5-6 червня 2014 у м.Львові в рамках проекту “Розвиток підприємництва шляхом покращення доступу до інвестиційних ділянок у місті Любачів та ґміні Любачів, а також відновлення деградованих земель Яворівського району та м. Новий Розділ” відбулася Міжнародна конференція “Індустріальні парки: можливості і перспективи розвитку промисловості”.

Зазначимо, даний проект реалізується в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013. Партнери Проекту: міська ґміна Любачів (Польща), ґміна Любачів (Польща), Яворівська районна рада (Україна), Новороздільська міська рада (Україна), Інститут Регіонального Розвитку (Україна).

Основна мета проекту полягає у створенні сприятливих умов для розвитку промислових підприємств на польсько-українських прикордонних територіях. Діяльність за проектом включає будівництво та модернізацію дорожньої інфраструктури в гміні Любачів, рекультивації постіндустріальних областей в містах Яворів та Новий Розділ, створення агенцій місцевого економічного розвитку. В рамках проекту буде розроблено концепції індустріальних парків міст Яворів і Новий Розділ.

Учасники Міжнародної конференції обговорили нові перспективи для розвитку промисловості й регіонів питання державного сприяння розвитку індустріальних парків в Україні, представити стратегічний аналіз можливостей створення індустріальних парків у Львівській області, зокрема у Яворівському районі та місті Новий Розділ. Доповідачі з Польщі, Словацької Республіки та Закарпаття презентували успішний досвід управління промисловими парками та шляхи відвищення конкурентоспроможності індустріальних парків.

Під час роботи секцій учасники ознайомились з перспективами розвитку еко-технологій в Україні та історіями успіху і практичними уроками створення і розвитку еко-індустріальних парків. А також із перспективами і можливостями розвитку логістичних центрів в Україні та її регіонах та формуванням регіональної логістичної інфраструктури.

Також в рамках Міжнародної конференції відбувся Круглий стіл компаній-членів Європейської Бізнес Асоціаці “Робота з інвесторами в Україні”, під час якого учасники обговорили проблемні питання роботи підприємств з іноземними інвестиціями.

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: ДАІ Рівненщини звертає ...
Наступна новина: Хмельниччина: леонід Прус ...

КОМЕНТАРІ