У Рівненській області судитимуть учасників організованої злочинної групи, серед яких – колишній працівник міліції

У Рівненській області судитимуть учасників організованої злочинної групи, серед яких – колишній працівник міліції

12.06.14 10:04 0 521
Прокуратурою Рівненської області затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо 3 членів організованої злочинної групи, які вчиняли злочини у сфері незаконного обігу наркотичних засобів.

Встановлено, що злочинну групу створив колишній співробітник одного з райвідділів міліції, переслідуючи мету системного отримання незаконних прибутків на постійній основі. Згідно з розробленим злочинним планом і розподілом функцій учасники цієї групи у період з квітня по листопад 2013 року збували наркотичний засіб – макову соломку наркозалежним особам м.Рівне та області. Частину коштів, отриманих внаслідок злочинних дій, вони розподіляли між собою, іншу – використовували для продовження злочинного бізнесу та вжиття заходів конспірації.

Злочинну діяльність було викрито та припинено співробітниками ВБНОН УМВС в області.

Дії учасників організованої групи кваліфіковано за ч. 3 ст. 307 КК України, тобто незаконне зберігання з метою збуту, а також незаконний збут наркотичних засобів у великих розмірах.

Згідно із законом членам цієї організованої злочинної групи, серед яких один – раніше судимий, загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк до 12 років з конфіскацією майна.

Прес-служба прокуратури області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ