Гуртожитки «Тернопільбуду» передадуть у комунальну власність

Гуртожитки «Тернопільбуду» передадуть у комунальну власність

12.06.14 13:20 0 490
10 червня у міській раді під головуванням міського голови Сергія Надала відбулася відкрита нарада щодо ситуації, яка склалася навколо гуртожитків, які перебувають у приватній власності ТОВ «Тернопільбуд». Тернополяни звернулися до міського голови з проханням вирішити питання з можливістю приватизації свого житла.

Відповідно до законодавства рішення про приватизацію приймає міська рада. Тому об’єкти приватизації, в даному випадку гуртожитки, повинні бути комунальними.

Сергій Надал проінформував присутніх, що відповідний проект рішення про прийняття в комунальну власність міста житлового фонду ТОВ «Тернопільбуд» підготовлений та буде винесений на розгляд чергової сесії, яка відбудеться 12 червня.

Дане рішення дозволить тернополянам, які проживають у гуртожитках приватизувати свої кімнати.

Під час зустрічі обговорили також наступні кроки, які повинні здійснити мешканці після приватизації. Зокрема, міський голова запропонував тернополянам створити об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, що дасть можливість самостійно обслуговувати гуртожитки. До створення ОСББ гуртожитки обслуговуватиме ЖЕК, який робив це і раніше.

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Поїздами Львівської ...

КОМЕНТАРІ