Перше коло чемпіонату міста Луцька перетнуло екватор

13.06.14 11:12 0 1050
П’ятий тур чемпіонату міста Луцька з футболу 2014 розпочався 10 червня матчем між командами НІКО Ветеран-Лучеськ і БРЕНД-ГРУП. Матч проходив у спокійному руслі. Жодна з команд не хотіла ризикувати. Перший тайм закінчився з сухим рахунком 0:0. Другий тайм мало чим відрізнявся від першого. А під завісу другого тайму влучний постріл Василя Соніча дозволив «брендівцям» вирвати перемогу, а з нею і здобути перші три залікові пункти до турнірної таблиці.

У другому матчі зустрічалися лідери першості, які очолювали турнірну таблицю після четвертого туру, команди «МАРАДО» і «Волинь» Матч видався бойовим і щедрим на голи. З перших хвилин територіальну перевагу захопили «волиняни» і на 5-ій хвилині Володимир Гапон відкриває рахунок. «МАРАДО» завдяки влучному удару Віталія Бондарука на 19-й хвилині зрівнює рахунок. До завершення першого тайму глядачі побачили ще два голи у виконанні «хрестоносців» Віктора Мацюка і Володимира Гапона.

Основні події розгорнулися у другій половині гри. Спочатку Віталій Бондарук скорочує розрив, а під завісу матчу, на 67-й хвилині, Роман Карасюк реалізовує пенальті і зрівнює рахунок 3 : 3.

У підсумку – нічия, яка не внесла змін до розташування лідерів верхньої частини турнірної таблиці. У «МАРАДО» – 13 очок, а у «Волинь» А – 10 і матч у запасі.

11 червня першими на поле штучного газону стадіону СНУ імені Лесі Українки вийшли команди ДЮСШ №2-ЛСТМ №536 і «Мідас-Трейд». З перших хвилин перевагу захопили молоді футболісти ДЮСШ № 2. Вони мали чимало нагод, щоб відкрити рахунок. Проте впевнена гра воротаря «трейдівців» Павла Яцука до дев’ятої хвилини зберігала ворота сухими. Проте і він був безсилим після двох влучних пострілів Андрія Янко на 9-й і 13-й хвилинах. Повівши у рахунку 2 : 0 юні ЛТСМівці заспокоїлися і стали допускати помилки у захисті, а «трейдівці» нарощували темп і завдяки двом «дев’яткам» Богдана і Антона Капаєва зрівнюють рахунок. На перерву команди пішли з рахунком 2 : 2.

З перших хвилин другого тайму «Мідас-Трейд» пішов у наступ і на 37-й хвилині Василь Василевський виводить свою команду вперед. А під завісу матчу Богдан Коренга закріплює перевагу «трейдівців» 4 : 2. Перемога приносить їм перші переможні очки.

В останньому поєдинку туру між командами 40-го і «Магніту», завдяки єдиному голу Богдана Гринчука на 5-й хвилині, перемогу у матчі святкувала команда 40-го мікрорайону. Ця перемога перемістила їх на третю сходинку турнірної таблиці.

Після п’ятого туру список бомбардирів очолили: Андрій Бойко (МАРАДО), Володимир Гапон, Роман Максимюк (обидва - Волинь А), Богдан Гринчук (40-й) в активі яких по 6 забитих голів.