Відбулася зустріч керівництва прокуратури Волині з представниками експертної місії Європейського Союзу

Відбулася зустріч керівництва прокуратури Волині з представниками експертної місії Європейського Союзу

13.06.14 16:42 0 879
В рамках візиту делегації членів експертної місії Європейського Союзу на Волинь відбулася зустріч керівництва прокуратури області із представниками місії Іренеушем Сієнко та Розарією Пуглісі.

У ході зустрічі обговорено проблеми та перспективи реформування правоохоронних органів.

Виступаючи перед гостями, прокурор Волині зазначив, що наразі органи прокуратури вживають усі необхідні заходи задля наближення засад своєї діяльності до європейських стандартів. Усі усвідомлюють необхідність вибудовування такої моделі прокуратури, яка відповідатиме сучасним потребам суспільного та державного розвитку, але це можливо лише за умови системного та всебічно обміркованого підходу, з урахуванням особливостей правової системи та національних інтересів України, напрацьованого досвіду розробки правових норм законодавства про прокуратуру та адаптованого зарубіжного досвіду. Нагальною проблемою органів прокуратури є також повернення довіри громадян.

У свою чергу міжнародні експерти, які цікавилися проблемами, котрі виникають при вирішенні питань прокурорсько-наглядової діяльності, запевнили, що роблять усе можливе, аби допомогти Україні у прискоренні реформ у сфері юстиції згідно з європейськими стандартами та передовими практиками.

На завершення прокурор Волинської області Анатолій Коцура запевнив, що прокуратура відкрита до спілкування з європейськими інституціями для спільного пошуку шляхів покращення роботи й продовження реформаційних процесів.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Волинської області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: У Львівській області ...

КОМЕНТАРІ