Івано-Франківськ: депутати обурені поведінкою забудівника ТзОВ «Атлан»

Івано-Франківськ: депутати обурені поведінкою забудівника ТзОВ «Атлан»

13.06.14 16:08 0 890
Міська рада прийняла рішення з метою зупинення будівництва, яке проводиться з порушенням містобудівної і проектної документації на вулицях Пилипа Орлика – Бельведерська

Одним із перших питань порядку денного 45 сесії міської ради депутати розглядали питання скандальної забудови мікрорайону на Пилипа Орлика – Бельведерська. На сесії також була численна делегації обурених мешканців мікрорайону, які безпосередньо на собі відчувають усю зухвалість забудівника ТзОВ «Атлан» та підрядника ПФ «Галицький двір».

Депутати міської ради також висловили своє неабияке обурення поведінкою даного забудівника. Як заявив депутат Михайло Сеньків, у місті ведеться близько десятка будівельних майданчиків, проте усі скандальні проблеми виникають саме із ТзОВ «Атлан», зокрема і питання Мазепи 35/А.

Забудівник веде себе надзухвало. Фактично уже на третьому об’єкті перед початком будівництва він заявляє про малоповерхову будівлю, згодом будує 10-ти поверховий будинок і намагається його узаконити. Така поведінка є не просто зухвалою, а швидше злочинною.

Зі свого боку міська рада абсолютно позбавлена важелів та інструментів задля припинення ведення будівництва, чим очевидно користується забудівник.

Таким чином, міська рада прийняла рішенням зобов’язала виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради невідкладно розглянути питання щодо істотних порушень при забудові мікрорайону на вулицях Пилипа Орлика – Бельведерська. Також депутати звернулися до прокуратури міста та інспекції держархбудконтролю вжити заходів для зупинення будівництва, яке проводиться з порушенням містобудівної і проектної документації.

Про це повідомили у Івано-Франківській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Тернопіллі ефективне ...
Наступна новина: У Криму ВІЛ-позитивні ...

КОМЕНТАРІ