В Івано-Франківській області незаконно організований пункт прийому металобрухту - ліквідовано

В Івано-Франківській області незаконно організований пункт прийому металобрухту - ліквідовано

13.06.14 10:11 0 708
У Надвірній працівники міліції виявили та припинили функціонування підпільного пункту прийому лому чорних та кольорових металів, де і вилучили 12 тонн металобрухту.

Надвірнянський пенсіонер, з метою наживи «розгорнув» підприємницьку діяльність зі збору металевих виробів, не маючи ліцензії на здійснення відповідних операцій з металом. Коли працівники підрозділу Державної служби боротьби з економічною злочинністю Надвірнянського райвідділу міліції спільно з оперативниками УДСБЕЗ в області нагрянули з перевіркою підозрілої контори, то виявили 12 тонн металобрухту.

Зазвичай, такі нелегальні пункти без жодних вагань відчиняють двері злодіями різних мастей, які у пошуках легкого заробітку нишпорять по чужих дворах, або ламають всілякі металічні конструкції.

На слідчим відділенням відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.213 (Порушення порядку здійснення операцій з металобрухтом) КК України. Подібні дії за чинним кримінальним законодавством караються штрафом від ста до п'ятиста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами від ста до двохсот годин.

СЗГ УМВС України

в Івано-Франківській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Росія відіграє ...
Наступна новина: У Львівській області ...

КОМЕНТАРІ