Правоохоронці Львівщини скерували до суду кримінальне провадження відносно не платника заробітної плати

Правоохоронці Львівщини скерували до суду кримінальне провадження відносно не платника заробітної плати

13.06.14 11:58 0 750
Працівники міліції скерували до суду матеріали кримінального провадження відносно директора промислового підприємства, який не виплачував робітникам заробітну плату. Сума заборгованості сягнула понад 2,5 мільйона гривень.

Працівники Державної служби боротьби з економічною злочинністю ГУМВС України у Львівській області спільно з обласною прокуратурою викрили керівника промислового підприємства, який не виплачував заробітну плату працівникам.

Правоохоронці встановили, що 41-річний директор отримував дохід від здійснення господарської діяльності підприємства. В першу чергу керівник повинен був виплачувати заробітну плату своїм працівникам, але коштів робітники не отримували. Таким чином підприємець заборгував співробітникам понад 2,5 мільйона гривень.

«Керівник підприємства, являючись єдиним розпорядником коштів та будучи наділеним правом першого підпису на касових і банківських документах, усі кошти спрямував на оплату банківського кредиту та відсотків, виплату відряджень, оплату послуг мобільного зв'язку, закупівлю сировини та на інші потреби, але тільки не на виплату заробітної плати», - повідомив начальник сектору Державної служби боротьби з економічною злочинністю Дрогобицького МВ підполковник міліції Олег Іваськів.

Матеріали кримінального провадження скеровано на розгляд до суду за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого за ч.1 ст.175 (невиплата заробітної плати, стипендії, пенсії чи інших установлених законом виплат) КК України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу або виправними роботами на строк до двох років, або позбавленням волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

ВЗГ ГУМВС України у Львівській області,

за матеріалами УДСБЕЗ ГУМВС України у Львівській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Волинській області за ...
Наступна новина: У Рівненській області ...

КОМЕНТАРІ