Житомирська митниця в п’ятірці бюджетоутворюючих митниць України

Житомирська митниця в п’ятірці бюджетоутворюючих митниць України

13.06.14 10:04 0 743
Про основні показники роботи Житомирської митниці Міндоходів протягом березня-травня 2014 року доповідав в.о. начальника Житомирської митниці Міндоходів Сергій Гринчук під час прес-конференції з нагоди 100 днів діяльності голови облдержадмінітсрації Сидора Кізіна.

За повідомленням Сергія Гринчука, Житомирською митницею Міндоходів за три останніх місяці перераховано до державного бюджету України 3374,5 млн. грн. митних платежів, що є більше на 160% за відповідний показник минулого року (1295,9 млн. грн.). За результатами роботи по наповненню державної скарбниці Житомирська митниця увійшла до п’ятірки бюджетоутворюючих митниць України, перераховуючи щомісяця більше мільярда гривень.

На рівень справляння платежів суттєво впливають основні макроекономічні показники – обсяги ввезених нафтопродуктів із Республіки Білорусь до України. Із загальної суми перерахованих коштів нафтопродукти забезпечили 94% від загальної суми перерахувань. Важливим чинником, який знімає напругу у діяльності підприємств та сприяв росту справляння митних платежів, є поступова зміна акцентів митниці не тільки у частині додержання законодавства з питань визначення митної вартості товарів, а й збільшенні випадків митного оформлення товарів за ціною договору між суб’єктами з 61% до 70%.

Голова облдержадміністрації Сидір Кізін відмітив позитивні тенденції в роботі контролюючих органів області за час нового керівництва цих структур.

«Нові люди приходять, і в рази збільшуються надходження до бюджетів. За обсягами надходжень від митниці Житомирщина досягла рівня Дніпропетровської області. Наша область попереду України по розмитненню нафтопродукції, раніше ця група заходила без належного митного окнтролю, тому втрачалися кошти, котрі наповнюють бюджети, підтримують соціальну сферу області», - наголосив Сидір Кізін.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Буковинка обікрала ...
Наступна новина: Росія відіграє ...

КОМЕНТАРІ