В Закарпатській області іршавські правоохоронці затримали браконьєра у селі Імстичево, який ловив рибу у річці "Боржава"

В Закарпатській області іршавські правоохоронці затримали браконьєра у селі Імстичево, який ловив рибу у річці "Боржава"

14.06.14 09:39 0 894
Іршавськими правоохоронцями разом із громадськими помічниками рибохорони затримали на гарячому мешканця села Білки, який ловив у селі Імстичево незаконним способом рибу у річці «Боржава».

З кожним роком кількість риби у наших річках зменшується, а тому працівниками Іршавського райвідділу разом із представниками рибохорони організовуються спільні рейди по виявленню браконьєрів. Такими спільними рейдами неодноразово виявлялись факти браконьєрства у селі Загаття та с. Приборжавське.

Нещодавно факт браконьєрства був виявлений громадським помічником рибохорони у селі Імстичево, який про даний випадок повідомив до Іршавського райвідділу міліції.

На місце пригоди відразу виїхала слідчо-оперативна група райвідділу. Зловмисник почувши, що громадські помічники викликали міліції, намагався від них втекти. Однак, браконьєр далеко від правоохоронців не втік, а тільки на інший берег річки, де його було затримано і від нього вилучено 4 незаконні знаряддя для вилову риби та 29 шт риб різної породи.

Даний факт внесено до Єдиного обліку, на разі триває перевірка.

Віта Горзов

Іршавський РВ УМВС
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ