Сергій Шаранич: Шлях до перемоги - щоденна праця над собою!

Сергій Шаранич: Шлях до перемоги - щоденна праця над собою!

14.06.14 10:42 0 851
На полігоні під Ужгородом відбулися стрільби з пістолета та автоматичної зброї. Це «вогнева підготовка», але вона почалася з перших керівників міліції області.

Нагадаємо, що днями в.о. начальника УМВС Сергій Шаранич закликав керівників бути прикладом для підлеглих у підвищенні рівня професійної та бойової підготовки. Тому вже за кілька днів все без виключень керівництво УМВС брало участь у стрільбах із «Калашнікова», пістолетів «МП» та «Форт».

Керівник міліції Закарпаття не тільки очолив стрільби, але й особисто давав настанови, поради з влучної стрільби.

Дружні слова підтримки та вдячності за патріотизм від керівництва міліції почули й солдати батальйону територіальної оборони, що саме зараз проходить вишкіл на полігоні «Оріховиця».

В стрільбах також брали участь і керівники Ужгородського та Перечинського райвідділів, міста Ужгорода. Ці керівники, вже найближчими днями, проведуть аналогічні заняття та вправи з своїми підлеглими.

«Шлях до перемоги – щоденна праця над собою. А бойовий дух це тренування всього колективу задля спільної дії - захисту нашої України!» - Наголосив керівник міліції Закарпаття.

СЗГ УМВС України в Закарпатській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Отець Борис (Гудзяк): Рок ...
Наступна новина: Івано-Франківщина: ...

КОМЕНТАРІ