Наприкінці липня на Львів чекає фестиваль короткометражок Wiz-Art

Наприкінці липня на Львів чекає фестиваль короткометражок Wiz-Art

14.06.14 12:26 0 720
24-27 липня відбудеться сьомий Львівський міжнародний фестиваль короткометражного кіно Wiz-Art. У конкурсній програмі заходу короткометражки з різних країн світу змагатимуться за головну нагороду – гран-прі, а також за призи у трьох номінаціях: найкраща режисура, найкращий сценарій та найкраща операторська робота. Також передбачена спеціальна відзнака журі та приз глядацьких симпатій.

Про це повідомили організатори фестивалю.

Цього року найкращі короткометражки визначатимуть:

* Гюнхільд Енґер, норвезька кінорежисерка та сценаристка. Гюнхільд вивчала кіно- й телевиробництво у вищій народній школі Агдер (Agder Folkehøgskole) та кінематографію в університеті Ліллегаммера. Має ступені бакалавра мистецтв з візуальних комунікацій Единбурзького коледжу мистецтв та магістра кінорежисури Школи режисури в Гетеборгу (Швеція). Учасниця десятиденного воркшопу в Лондоні з іранським режисером Аббасом Кіаростамі в 2005 році. Короткометражна стрічка Гюнхільд Енґер «Недоношений» (Premature) отримала нагороду за найкращий сценарій минулорічного фестивалю Wiz-Art.

* Катерина Горностай, українська кінорежисерка. Катерина Горностай здобула освіту біолога, а потім – журналіста в Києво-Могилянській академії. Закінчила московську школу документального кіно і театру Марини Разбєжкіної та Михаїла Угарова. Учасниця документального українсько-білорусько-польського проекту «Молоді про молодих», а також кількаденного воркшопу у Gdy?ska Szko?a Filmowa від конкурсу Solidarity shorts. Авторка двох кіноновел у фільмі-відкритті цьогорічного фестивалю Docudays UA «Євромайдан. Чорновий монтаж».

* Шимон Стемплевскі, директор польського фестивалю короткометражного кіно Short Waves Festival. Вивчав культурологію в університеті Адама Міцкевича та мистецтво в Університеті образотворчих мистецтв у Познані. Президент фундації Ad Arte, польський представник та організатор британської платформи презентаці та промоції короткометражних фільмів Future Shorts, директор Міжнародного фестивалю аудіовізуальних мистецтв Vivisesja.

Організатори обіцяють оголосити програму фестивалю буде оголошена незабаром.

Про це повідомив ZIK
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Львівщині збудують ...
Наступна новина: У Рівненській області на ...

КОМЕНТАРІ