Маленькі художники зі всієї країни змагалися у конкурсі малюнків «Моя мирна Україна»

Маленькі художники зі всієї країни змагалися у конкурсі малюнків «Моя мирна Україна»

14.06.14 15:51 0 775
За підсумками конкурсу дитячого малюнка «Моя мирна Україна» відбулося нагородження переможців. Цього року на конкурс, головною ідеєю якого стала єдина, мирна і неподільна Україна, було надіслано понад 600 робіт з усіх куточків України, в тому числі і з Криму.

До складу журі конкурсу увійшли відомі українські художники – Євгенія Гапчинська, Оксана Полтавець-Гуйда, Наталія Полтавець, Володимир Подлевський. Очолила журі завідувач Творчим центром «Шоколадний будинок» Тетяна Скирда.

Творчу ініціативу підтримали дитячі мистецькі заклади всіх областей України, що підтвердило головну ідею конкурсу – Україна єдина і неподільна держава, мирна країна.

Свої роботи надіслали учні Київської дитячої академії мистецтв, Студії арт-терапії і творчого розвитку «Хеппі-Арт» (м. Київ), Дитячої школи мистецтв при КВНЗ НУКіМ ім. М. Заньковецької (м. Ніжин, Чернігівська обл.), Дитячої художньої школи міста Миколаїв, Драбівської дитячої художньої школи (Черкаська обл.), Народної студії «Юний художник» Житомирського ЦТДЮ, Школи мистецтв №2 (м. Донецьк), Дитячої художньої школи ім. Я. Пстрака (м. Печеніжин, Івано-Франківська обл.), Дитячої школи мистецтв (м. Хмельницький), Дитячої художньої школи ім. Волошина (м. Феодосія) та інших художніх шкіл України.

Урочисту церемонію відкрив символічно хореографічний номер у виконанні дитячого ансамблю спортивно-естрадного танцю «Автограф». Юні танцюристи в національних вишиванках в танці зібрали з фрагментів-областей символічну цілісну карту України, підкресливши тим самим основну ідею конкурсу про єдину, неподільну і мирну країну.

Юні учасники змагалися у 12 номінаціях. Організатори фіналу підготували для учасників творчо-розважальну програму і, звичайно ж, призи для переможців. У результаті 55 фіналістів у трьох вікових категоріях (від п’яти до 16 років) у 12 тематичних номінаціях отримали дипломи та цінні призи, а переможці – ще й путівки у дитячий табір «Буковель» в Карпатах.

Голова наглядової ради Всеукраїнського благодійного фонду «Ініціатива заради майбутнього» Ігор Янковський: «Тема конкурсу – це і заклик, і позиція. Наша Україна – мирна, незалежна і єдина держава. Художній конкурс демонструє прагнення об’єднати маленьких українців, згуртувати разом юних громадян країни і показати їхнє щире бажання жити в мирній, єдиній і неподільній країні».

Експозиція кращих художніх робіт, до якої увійшли понад 300 малюнків учасників конкурсу «Моя мирна Україна», триватиме до 23 червня творчому центрі «Шоколадний будинок», інформує ТСН.

Про це повідомив ZIK
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: У Львівській області ...

КОМЕНТАРІ