В Івано-Франківській області правоохоронці ліквідували заклад в якому надавались послуги у сфері грального бізнесу

В Івано-Франківській області правоохоронці ліквідували заклад в якому надавались послуги у сфері грального бізнесу

14.06.14 08:04 0 872
В Івано-Франківську по вулиці Гетьмана Мазепи правоохоронці ліквідували незаконну діяльність закладу, в якому надавались послуги у сфері грального бізнесу. Тут оперативники вилучили 25 гральних автоматів, грошові кошти отримані незаконним шляхом та журнали чорної бухгалтерії, що підтверджує факт надання послуг у сфері грального бізнесу.

Коли працівники підрозділу Державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС в області спільно з оперативниками Івано-Франківського міськвідділу міліції завітали до приміщення закладу, то всупереч Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні», там якраз відбувались азартні ігри.

На за цим фактом проводиться досудове розслідування по встановленню організаторів надання послуг грального бізнесу та притягнення до відповідальності винних осіб, а також відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.203-2 (Зайняття гральним бізнесом) КК України. Окрім конфіскації майна, винуватцям також загрожують значні штрафні санкції.

Начальник УДСБЕЗ УМВС в області полковник міліції Василь Кіцелюк зазначає, що задля попередження, документування та викриття злочинів у сфері грального бізнесу працівниками УДСБЕЗ УМВС в області постійно проводяться заходи щодо протидії правопорушень у сфері грального бізнесу, адже гральний бізнес приносить чимало головного болю як громадянам, чиї близькі залишають в ігрових залах значні суми коштів, так і правоохоронцям, які розкривають чимало злочинів у цій сфері і таке негативне явище повинно бути знищено повністю».

СЗГ УМВС України

в Івано-Франківській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Закарпаття: на Іршавщині ...

КОМЕНТАРІ