Йосиф Ситник привітав випускників Львівського державного університету безпеки та життєдіяльності

Йосиф Ситник привітав випускників Львівського державного університету безпеки та життєдіяльності

14.06.14 12:05 0 731
13 червня перший заступник голови ЛОДА Йосиф Ситник взяв участь в урочистих заходах з нагоди випуску студентів у Львівському державному університеті безпеки та життєдіяльності.

Урочистості традиційно розпочались із винесення прапора та покладання квітів до пам’ятника студентам університету, які у 1986 р. померли під час ліквідації аварії на Чорнобильській АС.

Звертаючись до присутніх Йосиф Ситник висловив подяку викладацькому складу університету за виховання випускників-офіцерів у дусі патріотизму. «Цей рік для України є переломним у царині національної свідомості, – зазначив перший заступник голови ЛОДА, – держава покладає великі надії на ваші знання та специфічні навички під час порятунку інших людей. Своїм особистим прикладом мужності ви покликані надихати українців. Вами повинні гордитися ваші батьки, наставники та вся українська нація».

Йосиф Ситник також взяв участь в урочистому врученні дипломів. Нагадаємо, що у 2014 р. Львівський державний університет безпеки та життєдіяльності здійснив випуск близько 650 фахівців різного освітньо-кваліфікаційного рівня.

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Львів на вихідні. Афіша

КОМЕНТАРІ