Відбулися змагання бригад екстреної медичної допомоги Львівської області

Відбулися змагання бригад екстреної медичної допомоги Львівської області

14.06.14 13:47 0 722
У середу, 11 червня, на стадіоні «Арена-Львів» відбулись змагання для бригад екстреної медичної допомоги Львівської області.

Цей захід проводився з метою удосконалення знань та навичок працівників виїзних бригад системи екстреної медичної допомоги та приурочений до професійного свята — Дня медичного працівника.

Для учасників змагань заздалегідь були складені легенди, взяті з реальної практики служби екстреної медичної допомоги. Оцінювали виконання завдань спеціалісти та фахівці Львівського центру медицини катастроф, які мають відповідний досвід роботи та пройшли навчання з такого виду діяльності як в Україні, так і за кордоном.

У ролі «потерпілих» виступали лікарі-інтерни за спеціальністю «Медицина невідкладних станів».

Змагання складалося з шести завдань, а саме: надання екстреної медичної допомоги «потерпілому», що впав з висоти, при утопленні, при дорожньо – транспортній пригоді.

Цікавим було завдання з великою кількістю «потерпілих» після «вибуху на стадіоні», серед яких двоє дітей. За легендою, в осередку події одночасно працювали чотири бригади екстреної медичної допомоги. При виконанні цього завдання бригади повинні були дотримуватись принципів медичного сортування, злагодженості у діях та правильності проведення медичних маніпуляцій.

Ще одне завдання потребувало від учасників заходу ґрунтовних теоретичних знань, адже необхідно було скласти екзамен, зокрема, написати тестовий контроль та правильно «розшифрувати» подані електрокардіограми. Оцінка виконаних завдань здійснювалась на підставі наказу МОЗ України від 15.01.2014року №34 «Про затвердження та впровадження медико-технологічних документів зі стандартизації екстреної медичної допомоги».

Після змагань відбулось загальне обговорення проведеного заходу, де судді вказали на основні помилки та недоліки у виконанні завдань.

За результатами змагань призові місця вибороли:

1- ше місце – бригада пункту ЕМД «Червоноград»;

2-ге місце- бригада пункту ЕМД «Яворів»;

3- тє місце – бригада пункту ЕМД» Золочів».

Нагородами для переможців були кубки, грамоти та медичні сумки для виїзних бригад.

Учасники змагань здобули корисний досвід та набули сучасних навичок з питань організації та надання екстреної медичної допомоги населенню.

Організатор змагань – Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ