У Рівненській області судитимуть начальника райвідділу міліції, який не вжив заходів до припинення правопорушення стосовно працівника прокуратури

У Рівненській області судитимуть начальника райвідділу міліції, який не вжив заходів до припинення правопорушення стосовно працівника прокуратури

14.06.14 11:09 0 866
Слідчим відділом прокуратури Рівненської області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно начальника районного відділу міліції, який не вжив заходів до припинення кримінального правопорушення, захисту життя, здоров’я, прав та свобод громадянина.

Про подробиці цього кримінального провадження розповів журналістам прокурор Рівненської області Сергій Кубрак.

Як встановило слідство, посадовець перебував 27 лютого 2014 року разом із підлеглими у приміщенні районної прокуратури, куди прибула група людей на чолі з представником однієї із громадських організацій. Останній із публічною демонстрацією зброї висловив працівнику прокуратури брутальні погрози та застосував до нього грубу фізичну силу, а саме – вчинив удушення шиї краваткою, поштовхи в область грудної клітки та удари у голову. Внаслідок таких незаконних дій працівник прокуратури отримав тілесні ушкодження.

Утім, всупереч вимогам Законів України «Про міліцію», «Про державний захист працівників суду та правоохоронних органів» начальник райвідділу міліції через несумлінне ставлення до виконання своїх службових обов’язків не вжив жодних заходів до запобігання та припинення вищезгаданих протиправних дій, затримання осіб, які вчинили правопорушення, охорони місця події.

"Внаслідок службової недбалості посадовця завдано істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам громадянина та державним інтересам, які полягають у підриві авторитету органів державної влади. Підполковнику міліції висунуто обвинувачення у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 367 КК України, тобто службова недбалість", - зазначив прокурор області.

Обвинувальний акт стосовно міліціонера скеровано до суду для розгляду по суті.

За клопотанням слідчого вказаній особі судом обрано запобіжний захід у виді особистого зобов’язання.

Прес-служба прокуратури області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Житомирській області ...
Наступна новина: Закарпаття: у літній період ...

КОМЕНТАРІ