підбито підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячо-юнацької творчості «Безпека в житті – життя в безпеці 2014»

підбито підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячо-юнацької творчості «Безпека в житті – життя в безпеці 2014»

14.06.14 16:20 0 847
Підбито підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячо-юнацької творчості «Безпека в житті – життя в безпеці», оголошеного Державною службою України з надзвичайних ситуацій і Всеукраїнським громадським дитячим рухом «Школа безпеки» та за сприяння Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області, департаменту освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації, навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності серед учнів загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів Тернопільської області віком від 7 до 17 років, вихованців гуртків «Юний рятувальник», «Школа безпеки», членів ВГДР «Школа безпеки».

У конкурсі взяли участь понад 270 учнів із 9 районів та міст Тернополя, Чорткова. Проводився він з метою популяризації серед дітей та підлітків здорового і безпечного способу життя, формування культури безпеки життєдіяльності, патріотичного виховання, пропаганди професії рятувальника, привернення уваги громадськості до проблем профілактики надзвичайних ситуацій серед дітей та підлітків, підтримки талановитих дітей за літературним та мистецьким напрямом.

За рішенням журі визначено переможців, які будуть нагороджені дипломами Управління ДСНС України у Тернопільській області, департаменту освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації та Тернопільського обласного відділення ВГДР «Школа безпеки». Роботи переможців обласного конкурсу «Безпека в житті – життя в безпеці 2014» будуть надіслані в м. Київ для участі у Всеукраїнському (заключному) етапі Конкурсу.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Вперше до Житомира з ...

КОМЕНТАРІ