Тернопільська область: проведено семінари з керівниками потенційно небезпечних об’єктів

Тернопільська область: проведено семінари з керівниками потенційно небезпечних об’єктів

14.06.14 15:09 0 725
З метою виконання розпорядження голови Тернопільської ОДА від 14.03.2014 №88-од «Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту Тернопільської області на 2014 рік» у період з 10 по 12 червня фахівцями управління ДСНС України у Тернопільській області проведено семінари з керівниками потенційно небезпечних об’єктів Підгаєцького, Гусятинського та Кременецького районів.

Всіх присутніх об’єднала одна мета – стан організації цивільного захисту та техногенної безпеки на потенційно небезпечних об’єктах, впровадження систем раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення в разі їх виявлення, а також забезпечення працюючого персоналу, населення і особового складу об’єктових формувань засобами радіаційного та хімічного захисту.

Перед початком занять учасники оглянули спеціальну пожежно-рятувальну техніку, що знаходиться на озброєнні рятувальників області, а також переглянули фільм про проведення показового спеціального об’єктового навчання на базі зберігання та реалізації продуктів нафтопереробки ПІІ «Лукойл-Україна» села Білокриниця Кременецького району.

Начальник відділу організації заходів цивільного захисту Управління Ігор Греса проаналізував стан цивільного захисту та техногенної безпеки на потенційно небезпечних об’єктах області та зазначив, що певна їх кількість не обладнані автоматизованими системами раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення у разі їх виникнення. Це в свою чергу загрожує життю громадян, які не будуть проінформовані про надзвичайну ситуацію на підприємстві.

Також до присутніх доведено вимоги постанов Кабінету Міністрів України, що регламентують порядок утворення, завдання і функції об’єктових формувань цивільного захисту та механізм їх підготовки до дій за призначенням.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Львівській області ...
Наступна новина: Гітарист Ларрі Карлтон: ...

КОМЕНТАРІ