Так, розпочнуться заходи 23 червня о 10.40 год. скорботною ходою від Свято-Троїцького кафедрального собору до Замкової площі.
Об 11.00 год. громадськість покладе квіти до пам’ятного знаку Жертвам політичних репресій та місць розстрілу в’язнів Луцької тюрми на Замковій площі. Священнослужителі відправлять панахиду за загиблими.
Відповідно до цього ж розпорядження, на знак скорботи за розстріляними в’язнями Луцької тюрми будуть приспущені Державні Прапори України з чорною стрічкою на адміністративних приміщеннях міської ради та комунальних підприємств міста, державних підприємств, установ, організацій на території міста. Також 23 червня - заборонено звучання розважальної музики на ринках, у торговельних закладах, закладах ресторанного господарства та громадського харчування.
Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: На Тернопіллі камера ...
Наступна новина: Івано-Франківська область: ...
Захист і видимість: базовий елемент спецодягу
Преимущества изучения словацкого языка онлайн
Сучасна стоматологія та лікування зубів у місті Київ
Healthy Living Without Overpaying: Smart Choices for Wellness and Active Lifestyle
Служба «Здорова родина»: транспортування хворих Київ