Днями до Ужгородського райвідділу міліції по телефону звернувся чоловік, який повідомив, що в районі ринку «Краснодонців» невідома особа обікрала два автомобілі. На місце події прибула слідчо-оперативна група, яка здійснила огляд місця події та поспілкувалася з потерпілими.
Як виявилося, до однієї машини злочинець проник розбивши скло задніх лівих дверцят, викравши з авто чоловічий шкіряний портфель в якому знаходився дозвіл на право носіння та зберігання спеціального засобу. Щодо другої машини, то тут крадієві не склало жодних зусиль заволодіти жіночою сумочкою з фотоапаратом, оскільки власники авто залишили вікна відчиненими. Напевно кмітливого крадія не задовольнила «здобич», оскільки саме цю сумочку з фотоапаратом правоохоронці знайшли покинутою недалеко від місця скоєння злочину.
В ході проведення оперативно-розшукових заходів, працівникам карного розшуку Ужгородського райвідділу міліції вдалося в найкоротший строк встановити особу злочинця. Ним виявився 33 річний, раніше судимий за розбійний напад, громадянин України.
Свої дії крадій аргументує тим, що звільнившись з місць позбавлення волі іншого способу заробити на життя він не знайшов. Наразі кримінальне провадження з обвинувальним актом направлено до суду. Підозрюваного судитимуть за вчинення дій, передбачених ч.1 та 2 ст.185 КК України (Крадіжка).
Ганна ДАН,
Ужгородський РВ УМВС
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Лашкул залишив посаду ...
Наступна новина: Івано-Франківщина: в ...
Веб-студия MSN как партнер для развития бизнеса в ...
Адвокат для предпринимателей: правовая защита бизнеса и личных рисков
Натяжна стеля: що потрібно знати
Декоративні сітки для приватних ділянок: поєднання естетики та практичності
Поза часом та трендами: філософія, технології та ключові принципи створення сучасного житлового простору
Пенетрация и растяжимость битума: ключевые показатели качества